O nás

Pôsobíme na trhu už viac ako 15 rokov. Naša stolárska činnosť je zameraná na zákazkovú výrobu na mieru podľa predstáv a želaní zákazníkov. Pracujeme len s vysokokvalitnými materiálmi, ktoré sú zárukou dlhodobého užívania. Našou silnou stránkou je odbornosť, precíznosť a zmysel pre detail. Pracovné portfólio sme postupom času zamerali predovšetkým na výrobu interiérových dverí, zárubní, schodísk a zábradlí.

Dokážeme vyhovieť akémukoľvek osobitému štýlu a požiadavkám zákazníka, ktorého spokojnosť je naším prvoradým cieľom. Naša práca nezahŕňa len samotnú stolársku výrobu, ale samozrejme aj dovoz a montáž priamo u Vás doma alebo vo firme. Pracujeme s láskou k drevu a úctou k zákazníkovi.

Schodiská

Špecializujeme sa na výrobu nielen klasických schodov a zábradlí, ale aj na výrobu ich atypického prevedenia, rozmerov, kombinácií či materiálu. Pracujeme s mnohými druhmi dreva, ako je napr. dub, buk, javor, čerešňa, orech, ale aj exotické drevo. Dokážeme vyrobiť schodiská rôznych tvarov a veľkostí a našou doménou je aj výroba schodov z ohýbaného dreva. Vyhovieme teda akýmkoľvek požiadavkám zákazníkov.

Zábradlia

Zábradlia sú neodmysliteľnou súčasťou schodísk. My ich dokážeme spracovať v rôznych materiálových kombináciách, ako napr. nerez, sklo, drevo...Vytvarujeme stĺpiky či už kované, bronzové a s akoukoľvek rezbou.

Dvere

Dokážeme vyrobiť interiérové dvere akéhokoľvek štýlu a dizajnu. Na výrobu dverí používame okrem dreva aj dyhu a laminát. Vďaka týmto materiálom môžeme pre Vás vyrobiť dvere klasické, moderné, plné alebo presklené. Stačí si len vybrať.

Prečo by ste si mali vybrať práve nás?

  • sme overená firma, ktorá je na trhu už od roku 2000
  • pracujeme len s kvalitnými materiálmi, ktoré sú zárukou dlhodobého užívania
  • našou silnou stránkou je odbornosť a precíznosť
  • dodržiavame stanovené termíny
  • radi Vám poradíme a vyhovieme Vašim predstavám
  • samozrejmosťou je dovoz a montáž
  • pracujeme s láskou k drevu a úctou k zákazníkovi